پیشنهاد های ویژه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی
آخرین اخبار رسمی در حوزه رایانه و موبایل و خرید اینترنتی
پیشنهاد های ویژه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی
یک شنبه 29 تير 1399 ساعت 14:45 | بازدید : 246 | نویسنده : میلاد حیدری | ( نظرات )

بنابراین بسیاری از گزینه های نرم افزار انگلیسی را یاد می گیرند ، بنابراین انتخاب آن سخت است. بهترین مکان برای شروع با ارزیابی یک نرم افزار این است که تصمیم بگیرید هدف یادگیری شما چیست.

آیا به دنبال راه هایی برای تمرین گرامر هستید؟
آیا می خواهید واژگان خود را گسترش دهید؟
آیا برای تمرین گوش دادن به فرصت هایی نیاز دارید؟
آیا به دنبال بازی هایی هستید تا یادگیری را سرگرم کننده تر کنید؟
آیا شما برای یک آزمون آنلاین آماده می شوید و می خواهید تمرینات به موقع داشته باشید؟
آیا شما فقط می خواهید برخی از عبارات اساسی را یاد بگیرید؟
آیا می خواهید تلفظ خود را بهبود ببخشید؟
آیا می خواهید یک برنامه ساختاری از طریق آن کار کند تا به شما کمک کند با انگیزه بمانید؟
همه موارد بالا؟
بسته به هدف شما ، نرم افزار انگلیسی یادگیری ممکن است برای شما بهتر از دیگری باشد. یکی از دلایلی که بسیاری از زبان آموزان این نرم افزار را مفید نمی دانند ، به این دلیل است که آنها امیدوارند CD یا اشتراک آنلاین به طرز جادویی در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کند.

متأسفانه ، شما هنوز هم برای یادگیری باید کار را انجام دهید.

اگر زبان انگلیسی را یاد می گیرید ، گزینه های نرم افزار بی شماری هستند. علاوه بر گزینه های محبوب نرم افزار زیر ، بسیاری از برنامه های جدید نرم افزار آنلاین وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در حال حاضر ، من ویژگی های اصلی Rosetta Stone ، بگو به من بیشتر و زبان شفاف را بیان می کنم.

یادگیری نرم افزار انگلیسی: Rosetta Stone

روزتا استون پنج سطح مختلف برای یادگیری انگلیسی ارائه می دهد. دوره ها به صورت CD-ROM در دسترس هستند و می توانید آنها را از وب سایت آنها بارگیری کنید. این نرم افزار تعاملی است و به دانش آموزان آموزش می دهد که به زبان انگلیسی صحبت کنند ، بخوانند ، بنویسند و فکر کنند.

همچنین امکان حضور (با هزینه اضافی) برای جلسات آنلاین با انگلیسی زبانان مادری برای کمک به زبان آموزان در بهبود مهارت مکالمه وجود دارد. بازی های تقویت کننده زبان نیز برای تمرین های اضافی ارائه شده است.

چه چیزی باعث می شود رویکرد آنها در مورد چگونگی یادگیری زبان انگلیسی منحصر به فرد باشد؟ روزتا استونز سعی می کند تجربه غوطه وری را ایجاد کند ، جایی که کلمات و مفاهیم جدید را در یک ترتیب خاص معرفی می کند که به زبان آموزان کمک می کند تا به طور طبیعی به پاسخ های صحیح برسند. هنگامی که دانش آموزان کلمات و عبارات جدید را فرا می گیرند ، آنها می توانند واژگان بعدی را که معرفی شده است بطور غریزی درک کنند.

روزتا استون معتقد است محصول آنها به دانش آموزان کمک می کند تا با توجه به اینکه به سوالات به درستی یا نادرست پاسخ داده شده اند ، فکر خود را به طور طبیعی به انگلیسی شروع کنند و با توجه به اینکه به سوالات پاسخ صوتی و دیداری فوری می دهند ، فکر کنند.

یادگیری نرم افزار انگلیسی: اطلاعات بیشتری به من بگویید

بگو من بیشتر انگلیسی براساس یک رویکرد یادگیری با هدف کمک به زبان آموزان در استفاده از این زبان برای برقراری ارتباط است. این مرکز بر تمام مهارت های زبان از جمله صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن و نوشتن تمرکز دارد. آنها همچنین بر این باورند که دانستن نحوه یادگیری زبان انگلیسی دانش آموزان را ملزم می کند مهارت های فرهنگی فرهنگی خود را توسعه دهند و برای این کار فعالیت هایی داشته باشند.

هر درس با فعالیتی آغاز می شود که زمینه ای را دنبال می کند که به دنبال آن یک سری فعالیت ها انجام می شود که به اهداف و مهارت های مختلف زبان کمک می کنند. این دروس همچنین از فناوری تشخیص گفتار استفاده می کند که به زبان آموزان کمک می کند مهارت های گفتاری خود را توسعه دهند. به عنوان مثال ، آنها یک سریال تلویزیونی را لقب داده اند ، بنابراین زبان آموز می تواند خطوط شخصیت را با صدای بلند به انگلیسی صحبت کند (شبیه کارائوکه).

دروس CD / DVD نرم افزار شامل 37 نوع فعالیت مختلف در زمینه توانایی زبان است ، بنابراین تنوع زیادی وجود دارد. 10 سطح مختلف آموزش وجود دارد ، به علاوه دو سطح انگلیسی در شغل ، که زبان آموزان را از زبان انگلیسی مبتدی به مهارت زبان می برد. فراگیران می توانند برنامه ای از سطح 2 ، 5 یا 10 خریداری کنند (یا 10 سطح را به علاوه 2 سطح کاری خریداری کنند).

سرانجام ، اگر می خواهید تجربه یادگیری خود را شخصی سازی کنید و از نحوه یادگیری زبان انگلیسی پشتیبانی بیشتری داشته باشید ، Tell Me More همچنین جلسات شخصی خصوصی و خصوصی انگلیسی را از طریق وب کم ارائه می دهد.

 


یادگیری نرم افزار انگلیسی: زبان شفاف آنلاین
زبان شفاف آنلاین یک تجربه یادگیری را ارائه می دهد که کاملاً از طریق اینترنت تحویل داده می شود. این روش برای بسیاری از دانشجویان امکان تحصیل را فراهم می کند ، تا زمانی که آنلاین باشند و از اینترنت مناسب برخوردار باشند.

زبان شفاف "دوره های ضروری" را ارائه می دهد ، که در 33 درس از جمله اصطلاحات واژگان ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن اصول زبان را طی می کند. زبان آموزان می توانند مهارتهای گفتاری خود را با مقایسه تلفظ خود با زبان گویندگان بومی تکمیل کنند.

زبان شفاف معتقد است که آنها یک روش منحصر به فرد برای یادگیری موثر انگلیسی را ارائه می دهند. آنها شامل یک سیستم یادگیری هستند که از ویژگی ویژه ای به نام سیستم تازه سازی یادگیری موارد یاد شده برخوردار است. این بدان معناست که اگر با موارد خاصی مشکل دارید ، آنها وقت بیشتری را صرف می کنید تا در آن امتیازات اقلامی را به شما اختصاص دهند و مواردی را که در آن تسلط دارید ، کمتر به شما اختصاص دهند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد برای یادگیری زبان انگلیسی سازنده واژگان Byki است که هزاران کلمه به دسته تقسیم شده است. این ویژگی شامل تلفظ گوینده بومی است که به شما امکان می دهد تلفظ کلمه را بشنوید و مقایسه کنید ، همچنین تصاویر ، دستور زبان مفید و نکات فرهنگی را ببینید.

ویژگی های اضافی شامل ، یک انجمن آنلاین ، کلمه روز ، پشتیبانی از مرجع زبان (مانند دستور زبان ، دستورالعمل یادگیری ، یادگیری فیلم) و موارد دیگر است.

هر یک از این گزینه های نرم افزار آموزش زبان انگلیسی یاد می گیرند برخی از فن آوری های برتر و روش های آموزش در مورد چگونگی یادگیری زبان انگلیسی از طریق خودآموزی یا پشتیبانی اضافی از یک معلم واجد شرایط را در بر می گیرد.

توصیه من این است که اگر می خواهید انگلیسی را با یکی از این شرکت ها یاد بگیرید ، قبل از خرید آن را آنلاین امتحان کنید. هر شرکت این گزینه را به عنوان گزینه ارائه می دهد. همانطور که در ابتدا گفتم ، یکی از دلایلی که نرم افزار همیشه به خوبی برای دانش آموزان کار نمی کند این است که آنها در استفاده از آن کوتاهی می کنند. گاهی اوقات یک کلاس ساختار یافته برای دانش آموزان خوب کار می کند و سایر نرم افزارها گزینه ای مناسب تر و مناسب تر است.

 برچسب‌ها: یادگیری انگلیسی ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
پیوندهای روزانه
آخرین مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 16
بازدید دیروز : 13
بازدید هفته : 79
بازدید ماه : 29
بازدید کل : 2153
تعداد مطالب : 72
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1

آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 72
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 16
:: باردید دیروز : 13
:: بازدید هفته : 79
:: بازدید ماه : 29
:: بازدید سال : 461
:: بازدید کلی : 2153