راهنمای خرید دوچرخه
آخرین اخبار رسمی در حوزه رایانه و موبایل و خرید اینترنتی
راهنمای خرید دوچرخه
شنبه 14 تير 1399 ساعت 20:8 | بازدید : 156 | نویسنده : میلاد حیدری | ( نظرات )

گزارش های مصرف کننده دیگر این دسته از محصولات را به روز نمی کند و آن را فقط برای اهداف بایگانی حفظ می کند.

گرفتن در چرخ دنده مناسب
دوچرخه هایی که آزمایش کرده ایم از حدود 300 دلار تا نزدیک به 2000 دلار هزینه داشته است. ما دریافتیم که پول بیشتری یک فریم سبک ساخته شده از فیبر کربن ، آلومینیوم (یا ترکیبی از هر دو ماده) یا فولاد با استحکام بالا و سایر اجزای با کیفیت بالا خریداری می کند. اما هنوز هم می توانید فقط با چند صد دلار دوچرخه خوب بخرید.

تصمیم بگیرید که چه نوع سواری را انجام خواهید داد
این انتخاب شما را به یکی از چهار نوع اساسی محدود می کند. اگر یک دوچرخه سوار مشتاق هستید ، ممکن است دوچرخه جاده معمولی را ترجیح دهید. آیا به دنبال یک مسافرت تفریحی در جاده های مسطح و آسفالت شده هستید؟ دوچرخه راحتی ممکن است بیشتر از سرعت شما باشد. اگر مسیرهای ناهموار در دیدنی شماست ، ممکن است یک دوچرخه کوهستان بهترین باشد.

یک فروشگاه دوچرخه خوب پیدا کنید
هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد ، اما ما فکر می کنیم احتمال بیشتری راضی هستید. دوچرخه های فروشگاه های بزرگ ممکن است به درستی مونتاژ نشده و به خوبی با بدن شما مطابقت نداشته باشند. اگر پدال یا صندلی را روی یک مدل خاص دوست ندارید ، برخی از مغازه های دوچرخه با کمترین هزینه و یا بدون هزینه قطعات را تعویض می کنند.

امتحان کنید
قبل از خرید هر دوچرخه ، آن را به اندازه کافی سوار کنید تا اطمینان حاصل کنید که ترمز و شیفت کار راحت است ، جا مناسب است ، چرخ دنده ها می توانند به اندازه کافی برای صعود از تپه ها پایین بیایند و قاب و سیستم تعلیق به راحتی کف دست اندازها را صاف کنید.

به جز استفاده بسیار معمولی از دوچرخه های ارزان خودداری کنید
دوچرخه ارزان قیمت - آنهایی که کمتر از 200 دلار فروش می کنند ، اغلب در فروشگاه های بزرگ - ممکن است معاملات خوبی به نظر برسند ، اما توصیه می کنیم اگر بودجه شما اجازه می دهد 300 دلار یا بیشتر هزینه کنید. چرا؟ از آنجا که شما دوچرخه بسیار بیشتری برای باک خود دریافت خواهید کرد.

دوچرخه های موجود در بازار انبوه نسبت به دوچرخه های با قیمت بالاتر ساخت و ساز ارزانتری دارند و می توانند وزن هفت یا هشت پوند بیشتر داشته باشند. آنها فقط در یک اندازه قرار می گیرند ، بنابراین شما به احتمال زیاد از تناسب خوبی برخوردار نیستید. و بازرگانان انبوه برای کیفیت مونتاژ ، مشاوره تخصصی و خدمات نمی توانند مغازه های دوچرخه را مطابقت دهند.

بزرگسالان باید دوچرخه های ارزان قیمت را از یک فروشگاه فقط برای بیشترین موارد استفاده در نظر بگیرند و با مدل تعلیق جلویی بچسبند ، که احتمالاً از دوچرخه کامل تعلیق ارزان قیمت بهتر است. شما ممکن است یک دوچرخه در بازار انبوه برای کودکانی بخواهید که دوچرخه را به سرعت پیشی بگیرند یا تقریباً با آن برخورد کنند

این موارد اضافی را در نظر بگیرید
یک کلاه ایمنی خوب دوچرخه ضروری است. کفش و کفش مخصوص دوچرخه سواری می تواند پدالینگ شما را سهولت دهد. دستکش ارتعاشات را جذب کرده و به محافظت از دستان شما در هنگام نشت کمک می کند. عینک های پلی کربنات می توانند چشم شما را از اشکالات و سنگریزه های سنگریزه محافظت کنند. یک بطری آب مناسب برای سوار شدن در هوای طولانی و گرم است.

دوچرخه مناسب برای یک پیاده روی زیبا
در حالی که در حال حاضر انواع بسیاری از دوچرخه ها ، از جمله چندین هیبرید وجود دارد ، اکثر آنها تحت چهار دسته اصلی قرار دارند که در زیر توضیح داده شده است.

دوچرخه های راحت
این موارد برای تفریح ​​و تفریحی سواری در پیاده رو و مسیرهای خاکی صاف است. آنها شامل دسته های بالا ، کمک فنر در صندلی یا چنگال و صندلی نرم و پهن هستند.
جوانب مثبت: وسایل راحتی موجود در حالت ایستاده و یک سواری کوسن است. چرخ دنده های پایین امکان پدال زدن را آسانتر می کنند. به عنوان یک گروه ، دوچرخه های راحتی هزینه کمتری نسبت به انواع دیگر دارند.

منفی: ممکن است دوچرخه های راحت برای پدال زدن در زمین های تپه ای ایجاد کنند. و برای استفاده در خارج از جاده ، آنها نمی توانند با ساخت و ساز سفت و سخت دوچرخه کوهستانی و لاستیک های گسترده و دستگیره رقابت کنند.

خرید دوچرخه های راحت در آمازون

دوچرخه کوهستان
اینها برای ایستادن در مسیرهای پیاده روی ناهموار طراحی شده اند. شما یک چنگال تعلیق جلو و شونده تعلیق عقب را جذب خواهید کرد که بهترین کنترل و راحتی را در سخت ترین زمین فراهم می کند. آنها دارای لاستیک های گسترده ، دستگیره ، زین باریک یا متوسط ​​، و دسته های مسطح یا آسانسور هستند.

جوانب مثبت: با دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر. شوک را به خوبی جذب کنید. هندلینگ عالی در خارج از جاده

منفی: از دوچرخه های جاده ای و بدنسازی سنگین تر است. برای رانندگی در جاده مناسب نیست.

خرید دوچرخه کوهستان در آمازون

دوچرخه های جاده ای
این دوچرخه ها برای سواران است که می خواهند مسافت پیموده شده سریع یا جدی از جمله تورهای چند روزه را به سیستم وارد کنند. دوچرخه های جاده معمولی از یک قاب سبک ، لاستیک های لاغر ، صندلی باریک و جعبه دنده های قطره ای استفاده می کنند که باعث می شود کم خم شوید. دوچرخه های جاده عملکرد به استثنای لوله بالای کوتاهتر (لوله افقی) و لوله سر بلندتر (عمودی زیر دنده ها) مشابه هستند ، که موقعیت سواری کمی به سمت قائم تر را امکان پذیر می کند. دوچرخه های کراس ، زیر مجموعه دیگر ، در واقع دوچرخه های جاده ای گوشتی با لاستیک های گسترده و دستگیره برای کشش در جاده ها هستند.

مزایا: دوچرخه سواران مشتاق ممکن است موقعیت خمیده آیرودینامیکی را که دسته های سقوط یک دوچرخه جاده معمولی ارائه می دهند ترجیح دهند.

منفی: برخی از موتورسواران ممکن است احساس خم شدن کمتری نداشته باشند ، حتی با دسته های تا حدودی بالاتر از یک دوچرخه جاده عملکردی.

خرید دوچرخه جاده در آمازون

دوچرخه های بدنسازی
این دوچرخه لاستیک های باریک ، صندلی باریک و قاب سبک یک دوچرخه جاده را با دسته های افقی و موقعیت ایستاده تر یک دوچرخه کوهی مخلوط می کند. دوچرخه های تناسب اندام ممکن است برای کسانی که می خواهند کالری بسوزانند یا تناسب اندام قلبی عروقی را بهبود ببخشند ، یا برای رفت و آمد روزانه با جاده کوتاه مدت ، انتخاب مناسبی باشند.

مزایا: دوچرخه های بدنسازی از دوچرخه های جاده راحت تر هستند. وزن آنها فقط دو پوند است

e از دوچرخه های جاده ای و تمایل به هزینه بسیار کمتری دارند. آنها ممکن است برای رفت و آمد در محل کار خوب باشند.

منفی: آیرودینامیکی کمتری نسبت به دوچرخه جاده ای.

امکانات
شما معمولاً در انتخاب ویژگی های دوچرخه انتخابی دارید. یک فروشگاه دوچرخه ممکن است اجزای خاصی را با کمترین هزینه و یا بدون هزینه تعویض کند.

ترمز
برخی از دوچرخه ها با بیش از یک نوع ترمز در دسترس هستند. ترمزهای V یا ترمزهای خطی ، ترمزهای کولیس و ترمزهای کانسیلر برای اکثر دوچرخه ها مناسب هستند. برای کارایی کلی بالا ، با ترمزهای دیسک بروید ، که می تواند مکانیکی یا هیدرولیکی باشد.

ترمزهای دیسکی رینگهای چرخ شما را از ساییدگی ترمز گل آلود رها می کند. یک مغازه ممکن است مایل باشد برخی از دوچرخه هایی که دارای کولیس هستند و دارای دیسک هایی هستند را با قیمت حدود 100 دلار اضافی تنظیم کنید.

رانندگی
زنجیر دوچرخه بین لنگه در مرکز دوچرخه و کاست عقب متصل به توپی عقب حرکت می کند. میل لنگ ها معمولاً دارای دو حلقه زنجیره ای (به نام دو برابر) یا سه (سه تایی) هستند. جابجایی از یک حلقه زنجیر به دیگری تنظیمات دنده درشت را فراهم می کند ، در حالی که جابجایی در بین قلاب های موجود در کاست عقب اجازه تنظیمات دنده مناسب را می دهد. تعداد کل سرعتی که یک دوچرخه دارد ، تعداد حلقه های زنجیره ای است که بر تعداد تعداد قلاب های موجود در کاست عقب ضرب می شود. به عنوان مثال ، یک دوچرخه با حلقه های زنجیره ای سه گانه جلو و یک کاست نه محفظه ای در کل 27 سرعت دارد. سرعت بیشتر به طور کلی به معنی انعطاف پذیری بیشتر در مقاطع مختلف است.

نوارهای دستی
تابلوهای دسته بلند به شما اجازه می دهد تا کاملاً صاف بنشینید. میله های ریزش در دوچرخه های جاده معمولی اجازه می دهد تا یک موقعیت آیرودینامیکی کاملاً خم شده باشد. برای بهبود وضعیت سواری می توان نوارهای دستی و ساقه را تعویض کرد. سواران مختلف ترجیحات مختلفی دارند. اگر نمی توانید راحت باشید ، تعویض میلگردها یا ساقه را با یک نوع دیگر در نظر بگیرید.

زین اسب
بعضی از آنها باریک و محکم هستند ، برخی دیگر گسترده و نرم هستند. برخی از آنها صندلی تعلیق تعلیق ، برخی دیگر سفت و سخت نصب شده اند. اگر صندلی را دوست ندارید ، یکی از آن ها را با شکل دیگری ، کم و بیش بالشتک یا کانال ها یا بریدگی ها بگیرید تا فشار را کاهش دهید.

صندلی های باریک و محکم در دوچرخه های جاده ای و دوچرخه های کوهستانی کنترل بیشتری را به شما می دهد و به شما امکان می دهد تا موقعیت و پدال را با کارایی بیشتری تغییر دهید. اما صندلی های پهن تر و راحت تر روی دوچرخه های راحتی و بسیاری از هیبریدها برای راننده گاه به گاه و کم تحرک راحت تر هستند.

شیفت
دریل جلو جلوی زنجیر را بین حلقه های موجود بر روی ست لنگه حرکت می دهد ، در حالی که دریل عقب بین شاخه های موجود در کاست عقب حرکت می کند. هر دریل با یک تغییر مکان کنترل می شود ، یکی برای هر دریل. پیچ های چرخان یقه هایی هستند که برای تغییر چرخ دنده ها پیچ می خورید. شیفت گیرها دارای یک اهرم برای تغییر جهت بالا و دیگری برای پایین آمدن - یک جفت برای چرخ دنده های جلو و عقب. آنها به محض تغییر کلیک می کنند ، بنابراین لازم نیست حدس بزنید چرخ دنده بعدی کجاست.

لوازم جانبی دوچرخه
کلاه ایمنی می تواند محافظت از سر نجات بخش در هنگام تصادف باشد. دوچرخه های دوچرخه با شکاف می تواند راندمان شما را هنگام پدال زدن افزایش دهد ، اما ممکن است برای قرار دادن آنها پدال ها را تغییر دهید. دستکش ارتعاش را جذب می کند و به محافظت از دستان شما در هنگام نشت کمک می کند. عینک می تواند چشم شما را از اشکالات و سنگریزه های سنگریزه محافظت کند. و یک بطری آب می تواند در هوای گرم از کمبود آب در مسیرهای طولانی جلوگیری کند. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای خرید کلاه ایمنی دوچرخه ما مراجعه کنید.

مارک ها
می توانید دوچرخه ها را با نام تجاری مقایسه کنید. این پروفایل ها به شما کمک می کنند تا در مورد یک تولید کننده و آنچه را که ارائه می دهد بیاموزید (در زیر به ترتیب حروف الفبا ذکر شده است).

Cannondale
Cannondale که متعلق به صنایع Dorel است ، مقر آن در بتل کان مستقر است.این مرکز دوچرخه طیف گسترده ای را در کارخانه خود در Bedford، Pa طراحی و تولید می کند.خطوط محصولات آن شامل تناسب اندام ، کوه ، جاده ، تخصص ، شهری و زنان دوچرخه است. در فروشگاههای تخصصی دوچرخه و نمایندگی های مستقل موجود است.

فوجی
فوجی که در سال 1899 در ژاپن تأسیس شد ، همچنین از ایالات متحده از دوچرخه خود در فیلادلفیا دوچرخه می زند. خط تولید آن شامل BMX ، کودکان ، سبک زندگی ، کوه ، جاده و دوچرخه زنانه است. دوچرخه ها که در فروشگاه های تخصصی دوچرخه و نمایندگی های مستقل فروخته می شوند ، قیمت این دوچرخه از 240 تا 3500 دلار برای دوچرخه کوهستان تا 470 تا 6،340 دلار برای دوچرخه های جاده ای است.

غول
دفتر مرکزی دوچرخه غول پیکر در تایوان است و فعالیت های خود در ایالات متحده مستقر در پارک Newbury ، کالیفرنیا است. غول دوچرخه را تحت دسته های زیر قرار می دهد: BMX ، کودکان ، تناسب اندام ، ترکیبی ، سبک زندگی ، کوه ، جاده و دوچرخه زنانه. در دوچرخه های تخصصی دوچرخه موجود است ، قیمت دوچرخه از 300 تا 600 دلار برای دوچرخه های راحتی ، 400 تا 1000 دلار برای دوچرخه های تناسب اندام ، 250 تا 600 دلار برای دوچرخه های کوهستانی و 500 تا 7000 دلار برای دوچرخه های جاده ای است.

جمیس
Jamis یک شرکت آمریکایی مستقر در Northvale، N.J است. خطوط تولید آن شامل راحتی ، کراس اوور ، جاده ، تریل (کوه) ، دوچرخه زنانه و جوانان است. دوچرخه های موجود در نمایندگی های ویژه ، قیمت آن از 250 تا 375 دلار برای دوچرخه های راحتی تا 550 تا 6 هزار و 500 دلار برای دوچرخه های جاده ای است.

کلاین
کلاین در واترلو ، ویسی مستقر است و دوچرخه کوهستانی و جاده ای را بیشتر برای بازار صادرات می کند. دوچرخه های کلاین فقط در چند فروشگاه دوچرخه مستقل در تعداد محدودی ایالت در کشور موجود است. قیمت ها از 1.540 تا 2750 دلار برای دوچرخه کوهستان تا 1980 دلار است

به 4180 دلار برای دوچرخه های جاده ای.

لیمو
LeMond Bikes توسط Greg LeMond آغاز شد ، که در سال 1986 اولین آمریکایی بود که موفق به کسب تور معتبر Tour de France شد. این شرکت بیش از 20 سال است که دوچرخه می سازد. LeMond دوچرخه های کراس ، جاده ای ، پیگیری و دوچرخه زنانه را ارائه می دهد. قیمت ها از 769 تا 1،769 دلار است.

مانگوز
Mongoose ساخته شده توسط Pacific Cycle ، که متعلق به صنایع Dorel Industries است ، از سال 1974 آغاز شده است. دوچرخه این خط شامل دوچرخه BMX ، راحتی ، ترکیبی ، کوهستانی و جاده ای است. در دوچرخه های مخصوص دوچرخه ، فروشگاه های کالاهای ورزشی و فروشگاه های انبوه موجود است ، قیمت این دوچرخه از 300 تا 350 دلار برای دوچرخه های راحتی ، 280 تا 800 دلار برای دوچرخه های کوهستانی و 2700 دلار برای مدل دوچرخه جاده ای آن است.

رالی
رالی که دفتر مرکزی آن در کنت ، واشنگتن است ، یک بازوی همان شرکتی است که Diamondback را دوچرخه می کند. خطوط تولید رالی شامل دوچرخه راحتی / پشتیبان ، کروزر ، هیبریدی ، هیبریدی با عملکرد (تناسب اندام) ، کوه ، جاده ، مسیر و دوچرخه جوانان است. در نمایندگی های Raleigh در سطح کشور موجود است ، قیمت دوچرخه از 275 تا 690 دلار برای دوچرخه های راحتی ، 520 تا 1،550 دلار برای دوچرخه های تناسب اندام ، 275 تا 1،325 دلار برای دوچرخه های کوهستانی و 520 تا 2725 دلار برای دوچرخه های جاده ای.

شووین
شووین یکی دیگر از مارک های چرخه اقیانوس آرام است. شووین خط گسترده ای از دوچرخه ها را ارائه می دهد ، از جمله مدل های BMX ، کودکان ، راحتی ، کشتی کراوات ، کوه و مدل های جاده. دوچرخه های پیشرو در بازارهای انبوه و فروشگاه های کالاهای ورزشی در دسترس هستند ، دوچرخه با قیمت 250 تا 1000 دلار برای دوچرخه های راحتی ، 390 تا 600 دلار برای دوچرخه کوهستان و 570 تا 4،300 دلار برای دوچرخه های جاده ای در دسترس است.

تخصصی
متخصص در مورگان هیل ، کالیفرنیا مستقر است و BMX ، کودکان ، کوهستان ، جاده ، خیابان (تناسب اندام ، راحتی) و دوچرخه زنانه را ارائه می دهد. آنها در فروشگاه های تخصصی دوچرخه و نمایندگی های مستقل در دسترس هستند. قیمت برای دوچرخه های راحتی از 360 تا 470 دلار ، برای دوچرخه های تناسب اندام 590 تا 2،050 دلار ، برای دوچرخه های کوهستانی 360 تا 5 هزار و 500 دلار و برای دوچرخه های جاده ای 750 تا 7،400 دلار است.

پیاده روی طولانی
شرکت Trek Bicycles Corp. ، مستقر در واترلو ، ویس ، از سال 1976 اقدام به ساخت دوچرخه می کند. خط تولید آن شامل دوچرخه بچه های کوه ، کوه ، جاده ، شهری و زنان است. در دوچرخه های تخصصی دوچرخه و نمایندگی های مستقل موجود ، دوچرخه ها از قیمت 330 تا 6،050 دلار برای دوچرخه کوهستان تا 520 تا 8،250 دلار برای دوچرخه های جاده ای استفاده می کنند.

consumerreportsبرچسب‌ها: دوچرخه ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
پیوندهای روزانه
آخرین مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 5
بازدید دیروز : 26
بازدید هفته : 31
بازدید ماه : 127
بازدید کل : 906
تعداد مطالب : 72
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1

آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 72
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 5
:: باردید دیروز : 26
:: بازدید هفته : 31
:: بازدید ماه : 127
:: بازدید سال : 906
:: بازدید کلی : 906